Ні заторам через ремонти. Столичні вулиці хочуть відновлювати з 24:00 до 6:00

Будівля Київської міської ради

Tool items

1082

Ні заторам через ремонти. Столичні вулиці хочуть відновлювати з 24:00 до 6:00

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати погодили проект рішення “Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051”.

У зазначеному проекті рішення передбачається зобов'язати комунальників ремонтувати дороги вночі — з опівночі до 6 ранку. 

“Місто активно займається ремонтом доріг, і це дуже добре. Приміром, цьогоріч  ми уже замінили покриття на більш, ніж п'ятдесяти вулицях, це понад 200 кілометрів автошляхів. Є лише один мінус — всі ремонтні роботи здійснюються вдень. І маємо щодня новини — Київ застряг у заторах. Прийшов час кардинально змінювати життя столиці. Будь-яка робота повинна проводитись відповідно до здорового глузду. І ситуація, коли ремонтується дороги в годину пік, о 8 ранку, коли всі їдуть на роботу, на моє переконання, суперечить здоровому глузду. Виконання всіх таких робіт має проходити в нічний час і не створювати незручності для містян”, - наголошує заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, який є ініціатором відповідного проекту рішення. 

Наразі, за даними авто-консалтингових компаній, у столиці на 1000 мешканців припадає 353 автівки. А за прогнозами КО “Інститут Генерального плану м. Києва” , кількість машин до 2020 року зросте до 2 мільйонів. Враховуючи таку кількість транспортних засобів на столичних вулицях, ремонтувати дорожнє покриття варто вночі — погоджуються члени постійної комісії Київради з  питань ЖКГ та ПЕК. 

Передбачається, що Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) має напрацювати окремі положення до проекту рішення, які передбачатимуть встановлення відповідних світлових знаків під час виконання ремонтних доріг вночі. 

Відповідний проект рішення уже погодила постійна комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики. Розглянути ініціативу має 
також комісія з питань транспорту, зв'язку та реклами. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 № 260/7833 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік»
  • Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 грудня 2015 року № 4/4 "Про перелік та склад постійних комісій Київської міської ради VІІІ скликання"
  • Про перейменування бібліотек Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2019 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування теплового пункту на бульв. Ігоря Шамо, 6 Дніпровському районі міста Києва (354168658)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Антонова Авіаконструктора, 7/9 у Солом’янському районі міста Києва (394160720)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Ревуцького, 18Б у Дарницькому районі міста Києва (384137193)