На змаганнях «Oceanman Kyiv» взяли участь 800 учасників та зафіксували два рекорди України

Tool items

Київ вперше приймав етап знаної у всьому світі плавецької серії «Oceanman». У запливі в Дніпрі взяли участь 800 учасників та 48 команд. 

Зазвичай ці змагання на відкритій воді приймає Одеса, але цьогоріч учасники вперше зустрілися у столиці. Заплив пройшов на вихідних на пляжі «Наталка». Про це повідомила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Як розповіла Юлія Хан, на трьох дистанціях (2, 5 та 10 км) та в естафеті змагалися близько 800 учасників. У тому числі взяли участь і 56 дітей, наймолодшими плавцями стали 6-річні хлопчик та дівчинка.

«Також у рамках спортивно-масового заходу «Oceanman Kyiv 2023» було зафіксовано два рекорди України, один з яких встановила вихованка ДЮСШІ «Шанс» — Поліна Мілантьєва, пропливши найдовшу дистанцію запливу на відкритій воді, як учасниця змагань з вродженою вадою розвитку головного мозку. Вітаю ще раз Полінку, її маму і тренера з цією відзнакою, вона надзвичайна дівчинка, яка дійсно віддано йде до своєї цілі, долаючи будь-які перешкоди! Другий рекорд встановив Ярослав Криль — як перший фінішер «Ironman» (70,3 милі), який взяв участь у змаганнях після одужання від онкологічної хвороби», — розповіла Юлія Хан.

Юлія Хан додала, що усі зібрані кошти під час спортивно-масового заходу будуть направлені на розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)