На Виноградарі реконструюють одне з найбільших відділень екстреної медичної допомоги

Tool items

Місто постійно спрямовує зусилля на розвиток і вдосконалення служби екстреної медичної допомоги, у тому числі і на реконструкцію відділень КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва». 

Про це повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко.

«Досвід останніх років показав, наскільки важливо, щоб екстрена допомога такого мегаполісу як Київ постійно розвивалась та вдосконалювалась. І це питання не лише швидкості, а і якості послуг для киян, справності карет швидкої допомоги, безпечних та зручних умов праці для медичних працівників», – пояснила депутатка.

Ганна Старостенко розповіла, що нещодавно розпочалася реконструкція будівлі відділення екстреної медичної допомоги №7 на проспекті Свободи, 22, на яку бюджетом міста передбачено вже 30 млн грн.

«З метою забезпечення високої якості послуг, необхідно не просто відремонтувати приміщення, а й адаптувати його до сучасних вимог. Саме тому площа будівлі буде вдвічі збільшена за рахунок розширення цокольного поверху. Це дозволить обладнати його допоміжними приміщеннями, складом для медичних препаратів тощо. Адже це відділення надає екстрену медичну допомогу понад 200 тисячам мешканців Подільського району. За рік бригади відділення здійснюють понад 35 тисяч виїздів на виклики», – зазначила Ганна Старостенко.

Як наголосив директор комунального підприємства «Інженерний центр», голова постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, проводиться не просто ремонт центру, а його реконструкція.

«Ми проводимо не просто ремонт вже існуючого закладу, в якому з 1986 року не виконувалось жодних робіт, а повністю реконструюємо центр та збільшуємо його площу для ефективнішого функціонування медичної установи. У будівлі вже виконані демонтажні роботи та проведено мурування зовнішніх й внутрішніх стін. Зараз іде стяжка, та прокладається опалення. Тим часом у прибудові виконується зняття родючого шару ґрунту та розробляється котлован майбутньої прибудови», – розповів Михайло Терентьєв. 

На сьогодні у Києві у складі КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» функціонує 23 відділення в усіх районах міста. У середньому кількість виїздів на виклики по Києву складає 1 500 на день. У рамках розвитку мережі екстреної медичної допомоги міська влада також виділяє кошти на розширення автопарку карет швидкої допомоги та зміцнення матеріально-технічної бази підприємства.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.