На Троєщині облаштують ще один парк

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

1572

На Троєщині облаштують ще один парк

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали статус парку з водними об'єктами земельній ділянці вздовж просп. Генерала Ватутіна між просп. Володимира Маяковського та вул. Оноре де Бальзака.

Земельна ділянка розташовується в Деснянському районі столиці та має площу 13 га. Як зазначила автор цього рішення депутат Київради Ганна Старостенко, більше 20-ти років мешканці Троєщини мріють про створення на цій території зони відпочинку, вони неодноразово зверталися до районної та міської влади з проханням надати цій території статус парку та захистити від забудови.

«Минулого року нам вже вдалося створити поряд з цією територією невеликий сквер, де можна погуляти всією сім’єю. Однак озера, що знаходяться поруч, потребують очищення та благоустрою, що власне і передбачено цим рішенням. Впевнена, що створений парк стане чудовим місцем для відпочинку жителів Деснянського району та сприятиме покращенню довкілля», - наголосила депутат Київради Ганна Старостенко

Облаштування відповідного парку покладатиметься на КО “Київзеленбуд”.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»