На Троєщині облаштують ще один парк

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

1304

На Троєщині облаштують ще один парк

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали статус парку з водними об'єктами земельній ділянці вздовж просп. Генерала Ватутіна між просп. Володимира Маяковського та вул. Оноре де Бальзака.

Земельна ділянка розташовується в Деснянському районі столиці та має площу 13 га. Як зазначила автор цього рішення депутат Київради Ганна Старостенко, більше 20-ти років мешканці Троєщини мріють про створення на цій території зони відпочинку, вони неодноразово зверталися до районної та міської влади з проханням надати цій території статус парку та захистити від забудови.

«Минулого року нам вже вдалося створити поряд з цією територією невеликий сквер, де можна погуляти всією сім’єю. Однак озера, що знаходяться поруч, потребують очищення та благоустрою, що власне і передбачено цим рішенням. Впевнена, що створений парк стане чудовим місцем для відпочинку жителів Деснянського району та сприятиме покращенню довкілля», - наголосила депутат Київради Ганна Старостенко

Облаштування відповідного парку покладатиметься на КО “Київзеленбуд”.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування вздовж будинків №№ 87, 87А на бульв. Академіка
  • Про відмову громадянці Васюник Вікторії Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (737907011)
  • Про відмову громадянці Гребеник Олені Юріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Канальній у Дарницькому районі міста Києва (390127432)
  • Про відмову громадянину Гребенику Юрію Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (531901105)
  • Про передачу громадянину Полторацькому Юрію Владиславовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Руданського, 9 у Шевченківському районі міста Києва (796608288)