На оздоровлення дітей столичного мікрорайону виділять кошти з міського бюджету

Tool items

На оздоровлення дітей, які мешкають у мікрорайоні «Пирогово», біля місця розміщення полігонів, будуть виділені кошти з міського бюджету.

Таке рішення прийняли сьогодні, 08 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 97 депутатів.

Таким чином, депутати Київської міської ради підтримали рішення щодо оздоровлення та відпочинку дітей віком до 18 років або одержання компенсації у розмірі їх вартості, які проживають у мікрорайоні «Пирогово» біля полігону по захороненню твердих побутових відходів №1 та полігону по захороненню великогабаритних та будівельних відходів №6. 

«Діти потребують якісного відпочинку, тому метою цього рішення була необхідність вжиття заходів направлених на оздоровлення 186 дітей мікрорайону у поточному році. Окрім базових заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, їм необхідна активна соціальна взаємодія. Ми дбаємо про оздоровлення дітей територіальної громади Києва, тому передбачаємо у столичному бюджеті видатки для придбання путівок на оздоровлення, або ж компенсації у розмірі їх вартості», – наголосили у Київській міській раді.

Рішенням передбачено виділення коштів на оздоровлення дітей, які проживають за адресами:
 – вулиця Пирогівський шлях; 
 – вулиця Лауреатська;
 – вулиця Барикадна; 
 – вулиця Солов'їна;
 – вулиця Корінна;
 – вулиця Фестивальна; 
 – вулиця Комунальна; 
 – вулиця Квітуча; 
 – вулиця Фіалкова.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)