На Оболоні розпочато будівництво комунального дитячого садочку з укриттям

Tool items

В Оболонському районі на вулиці Попова, 7, розпочато будівництво комунального дитячого садочку з укриттям.

Як зазначив депутат Київської міської ради Богдан Чорній, від учора триває демонтаж старої аварійної будівлі, яка останні 20 років слугувала домівкою для безхатченків. Обʼєкт до болю знайомий громаді, надходила велика кількість скарг на постійне сміття, пожежі. Неодноразові толоки та заварювання воріт результату не дали.

«Цього року до кінця листопада ми поставимо вирішальну крапку, аварійний обʼєкт буде демонтований, а сміття вивезене. У мікрорайоні стане чистіше, охайніше, а головне безпечніше. Далі про наші плани. Ще у 2020 році зобовʼязався перед громадою навести лад на території та ініціював на цьому місці будівництво нового сучасного комунального садка. З точки зору часу війна внесла свої корективи у 2022 році, ми дещо відхилились від графіка, проте не відмовились від своїх зобовʼязань перед оболонцями. За цей час було відведено земельну ділянку, отримано всі вихідні дані на проєктування, розроблено та відкориговано проєктну документацію, проведено експертизу та отримано дозвільну документацію на будівництво комунального садочка саме з укриттям», – наголосив Богдан Чорній.

Депутат розповів, що у мікрорайонах Куренівка та Пріорка недостатньо вільних місць в дитячих садочках.

«Батьки були вимушені переводити дітей на інші локації цього року. Річ у тім, що багато садочків взагалі були зачинені минулого року через безпекові питання, ще частина працювала, але не на повну потужність через брак місць в укриттях. Попит на офлайн навчання у комунальних закладах освіти цього року збільшився на 70% в порівнянні з минулим. Ми спостерігаємо велику кількість ВПО, майже 700 тисяч в Києві і ця цифра збільшується. Зараз ми розпочали будівництво нового комунального дитячого садочку з укриттям. Зі свого боку зробимо все можливе, щоб цей проєкт у найближчі роки втілився у життя. Покращуємо інфраструктуру району та умови навчання наших дітей», – додав Богдан Чорній.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»