На Київському іподромі пройде благодійний турнір з конкуру

Tool items

На Київському іподромі завтра, 28 січня, пройде благодійний турнір з конкуру.

Як зазначили в КП «Київський іподром», з перших днів війни підприємство не припиняло своєї діяльності та працювало у штатному режимі, співробітники були поруч з конями та слідкували за їх станом здоров'я, а також проводили тренування тварин. 

«Київський іподром продовжує роботу та організовує кінні змагання. Цієї суботи ми запрошуємо киян та гостей міста відвідати турнір з конкуру. Вправні вершники, діти та дорослі, будуть змагатись за призи та трофеї разом зі своїми чотириногими партнерами. У програмі конкурні маршрути висотою 60, 80 та 90-100 сантиметрів. А також маршрут 115 сантиметрів «Джокер», де сміливі та досвідчені спортсмени будуть боротись за головний кубок турніру. Всі кошти, зібрані зі стартових внесків та донатів від глядачів, будуть направлені на потреби Збройних сил України», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться у критому манежі Київського іподрому (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок об 11:00. 

У КП «Київський іподром» додали, що для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.В.К.» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі міста Києва (493413383)
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 119 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (354458044)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:62:068:0018, наданої в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на вул. Якова Гніздовського, 1 у Деснянському районі міста Києва (386394708)
  • Про передачу громадянці Скачковій Ніні Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Фрометівській, 22 у Голосіївському районі міста Києва (541627966)
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання