На Київському іподромі пройде благодійний турнір з конкуру

Tool items

На Київському іподромі завтра, 28 січня, пройде благодійний турнір з конкуру.

Як зазначили в КП «Київський іподром», з перших днів війни підприємство не припиняло своєї діяльності та працювало у штатному режимі, співробітники були поруч з конями та слідкували за їх станом здоров'я, а також проводили тренування тварин. 

«Київський іподром продовжує роботу та організовує кінні змагання. Цієї суботи ми запрошуємо киян та гостей міста відвідати турнір з конкуру. Вправні вершники, діти та дорослі, будуть змагатись за призи та трофеї разом зі своїми чотириногими партнерами. У програмі конкурні маршрути висотою 60, 80 та 90-100 сантиметрів. А також маршрут 115 сантиметрів «Джокер», де сміливі та досвідчені спортсмени будуть боротись за головний кубок турніру. Всі кошти, зібрані зі стартових внесків та донатів від глядачів, будуть направлені на потреби Збройних сил України», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться у критому манежі Київського іподрому (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок об 11:00. 

У КП «Київський іподром» додали, що для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва