На Борщагівці облаштували третій сучасний смарт клас

Tool items

У середній загальноосвітній школі №205 облаштували сучасний смарт клас.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька, за підтримки міжнародних партнерів продовжуємо облаштовувати смарт класи у школах столиці.

«Завдяки міжнародній гуманітарній організації «SmartAID» вже облаштовано три сучасні смарт класи у школах Борщагівки. Зараз передали комп'ютерне обладнання у школу №205, зокрема це 15 ноутбуків з програмним забезпеченням, комп’ютерні мишки та килимки, а також навушники та подовжувачі. У цьому навчальному закладі є сім інклюзивних класів, у яких навчаються 15 дітей з особливими освітніми потребами, чотири спеціальні класи для дітей з порушенням мовлення, 10 класів дистанційної форми навчання та три класи вечірньої форми навчання. Також цього року школа прийняла до своєї дружньої родини 64 учні з окупованих територій. Сподіваюсь, що облаштування сучасного комп'ютерного класу відкриє нові можливості для учнів та вчителів задля покращення освітнього процесу, дозволить ще краще пізнавати сферу інформаційних технологій, поглиблювати свої знання та отримувати нові навички та вміння», – розповіла Олеся Зубрицька.

Депутатка подякувала міжнародним партнерам за допомогу та нагадала, що цьогоріч у столиці Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з представниками гуманітарній організації «SmartAID», яка з перших днів повномасштабного вторгнення допомагає українцям як на території Україні, так і тим, хто вимушено перебуває за її межами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)