На боротьбу з коронавірусом Київ спрямував майже 839 млн грн

Вулиця Воздвиженська

Tool items

885

На боротьбу з коронавірусом Київ спрямував майже 839 млн грн 

На протистояння пандемії Covid-19 столиця в загальному спрямувала 839 мільйонів гривень. Із них – 422 мільйони Київрада направила цього тижня для забезпечення лікарень, які приймають інфікованих. Ще майже 417 мільйонів гривень було використано, починаючи із березня. Такі дані оприлюднив Департамент охорони здоров’я КМДА під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, звітуючи про боротьбу з епідемією. 

«На боротьбу з коронавірусом із міського бюджету, в тому числі з резервного фонду, було використано 416,6 мільйонів гривень. Зокрема, на лікарські засоби – 106 мільйонів, стільки ж на медичне обладнання. Засобів індивідуального захисту місто придбало на 95 мільйонів. Капремонт систем киснепостачання коштував 30,95 мільйонів. Тестів було закуплено на 65 мільйонів, а кисневих концентраторів на 4,7 мільйонів, тощо», - уточнила директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург. 

Вона також відзначила, що на початку пандемії у столиці 7 лікарень опікувалися хворими на коронавірус, де було забезпечено 358 ліжок. Сьогодні ж відповідних лікувально-профілактичних баз – 23, а ліжко-місць удесятеро більше – 4013. Більш ніж половина з них забезпечені киснем. Також суттєво зросла і кількість бригад, які беруть зразки для проведення тестувань.

«Спочатку пандемії у нас було 28 бригади на взяття ПЛР. Зараз їх удвічі більше. Ми ще очікуємо на погодження роботи 11 бригад від НСЗУ. Якщо з початку епідемії ми проводили тестування в лабораторному центрі МОЗ, то потім вжили заходів, закупили обладнання і почали тестувати в 4 лікарнях Києва - Олександрівській, №4, №5 і дитяча інфекційній лікарні», - зазначила Валентина Гінзбург.

Вона також повідомила, що найближчим часом у столиці запрацює ще 7 лабораторій, які проводитимуть тестування на Covid-19. Із них 5 фінансуватимуться із місцевого бюджету, 2 – із державного.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень