Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких більше 1,1 мільйона – пільговики

Tool items

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких більше 1,1 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Також минулого тижня фахівці профільної служби замінили 28 шпал, 14 брусів та 8 напівшпалків у межах станційних колій і 25 м рейки. Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац спорту».

Разом із тим, через недотримання пасажирами правил користування траплялись зупинки ескалаторів. Зокрема, з різних причин відбулося 97 зупинок ескалаторів: 12 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 1 раз – у зв’язку з падінням пасажира, 51 раз – для уникнення травмування, 33 зупинки – через потрапляння особистих речей пасажирів. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, що рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. 

Нагадаємо, що всі підземні станції київського метрополітену цілодобово працюють у режимі укриття. Крім того, для скорочення часу слідування до укриття, під час повітряної тривоги на вхід відчинені всі вестибюлі підземних станцій. Також для більшого комфорту у працівників станції можна отримати розкладні стільці, модульні лави та ковдри. Підприємство просить дбайливо ставитися до речей та повертати їх працівникам станції після відбою тривоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)