Михайло Терентьєв: Тенісні корти по вулиці Старонаводницькій збережені для мешканців Печерського району

Tool items

Тенісні корти по вулиці Старонаводницькій збережені для мешканців Печерського району.

Про це зазначив сьогодні, 07 вересня, депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За словами депутата,  впродовж тривалого часу кияни та низка печерських ОСББ, а також представники тенісного комплексу відстоювали свою позицію проти забудови території площею понад 1,6 га, яка розташована по вулиці Старонаводницькій 6. Вказана земельна ділянка з 2009 року перебувала в оренді, її цільове призначення – будівництво комплексу житлових будинків, проте термін дії оренди закінчився четвертого серпня поточного року.

«На минулому засіданні Київської міської ради було підтримано рішення про відмову приватному акціонерному товариству «Імпекс-Проект» у поновленні договору оренди земельної ділянки. Тенісні корти, а також прилеглі до них території збережуть свій статус спортивного осередку для підготовки талановитих спортсменів та проведення численних змагань. Міська влада підтримує розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя задля реалізації здібностей молоді», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що орендар має звільнити зазначену ділянку та привести її у придатний для використання стан. Рішення щодо відмови у подовженні договору оренди було прийнято з урахуванням значного суспільного резонансу та неналежного використання земельної ділянки за цільовим призначенням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)