Музиканти Польщі та України об’єднаються, щоб віддати шану Українським Героям

Tool items

З нагоди 30-річчя партнерської співпраці Кракова і Києва протягом 35 годин без зупинки 30 піаністів виконуватимуть «Vexations» (Турботи) Еріка Саті на двох роялях, у двох містах, двох країнах і двох світах – реальному та віртуальному. 

Напередодні заходу заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко провів онлайн зустріч з представниками Ради міста Кракова та висловив щирі слова вдячності польським колегам.

За словами Володимира Бондаренка, офіційно побратимство наших міст почалось у 1993 році, і в період повномасштабної війни Краків знову показав, що є надійним другом та партнером Києва.

«З першого дня повномасштабного вторгнення Краків відкрив свої кордони та домівки українським біженцям, надавши людям прихисток та допомогу. Краків став найбільшим хабом, який з перших днів допомагав направляти до воюючої України гуманітарну допомогу, і генерував цю допомогу разом з усім світом. Я радий, що наразі з польськими колегами ми можемо говорити про майбутні заходи, планувати навіть за цих умов, взаємодію у сфері культури. І саме сьогодні під час цієї війни ми разом продовжуємо відстоювати культуру. Цьому доказом є майбутній захід «Vexations – мантра для Києва» – це унікальна подія, яка відбуватиметься наживо одночасно у двох містах, двох країнах та двох світах – реальному та віртуальному. Це найкраще підтвердження нашій культурній взаємодії між містами», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Захід розпочнеться в краківському кіноцентрі «Київ» в суботу, 30 вересня, о 06:00 год місцевого часу (о 07.00 за Києвом) і продовжиться до неділі, 01 жовтня, приблизно до 17:00 (18:00) год. Твір французького композитора «Vexations» прозвучить одночасно у Кракові та Києві 840 разів. Завдяки інтернет-сполученню в культурному кластері «Краків» в Києві з’явиться віртуальний рояль. Простір і час не створюють кордону для музики.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)