Місто знайомить студентів з інструментами громадської участі

Tool items

387

Місто знайомить студентів з інструментами громадської участі

Київрада проводить екскурсії для студентів столичних вузів та знайомить молодь із принципами роботи міської влади. Заходи відбуваються в рамках двотижневої кампанії з просування міжнародної співпраці між містами та регіонами у всьому світі (LocalSolidarityDays).

Зокрема студенти Київського національного економічного університету мали можливість дізнатися про відкритість мерії та функціонування публічного простору на першому поверсі КМР. Також для молоді проводять лекції про те, як у столиці працюють інструменти електронної демократії.

«Київ, за прикладом Європи, успішно залучає громадськість до управління містом. Зокрема, останні ініціативи київської міської влади у напрямку децентралізації та взаємодії з громадою, характеризують Київ як сучасну європейську столицю. Ми розповідаємо студентам про роботу Громадського бюджету, електронних петицій, місцевих ініціатив і загальних зборів. Це все те, що дає можливість людям формувати порядок денний для влади і вирішувати нагальні питання. Наша ціль – щоб студенти знали про такі можливості, і, звісно, користувалися ними в майбутньому», - наголосив керівник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Юрій Павлов.

Окрім того, студенти мали змогу відвідати залу, де проходять пленарні засідання Київради і познайомитися із системою для голосування депутатів «Рада-4».

Сьогодні студенти візьмуть участь у круглому столі на тему «Перспективи залучення молодих киян у вирішенні суспільних питань". Наступного тижня їм розповідатимуть про міську систему влади.

Наразі Україна –  єдина країна з партнерів ініціативи Європейського союзу  "Східне партнерство", яка долучилася до двотижневої кампанії ЄС, що популяризує місцеву демократію.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук