Місто знайомить студентів з інструментами громадської участі

Tool items

692

Місто знайомить студентів з інструментами громадської участі

Київрада проводить екскурсії для студентів столичних вузів та знайомить молодь із принципами роботи міської влади. Заходи відбуваються в рамках двотижневої кампанії з просування міжнародної співпраці між містами та регіонами у всьому світі (LocalSolidarityDays).

Зокрема студенти Київського національного економічного університету мали можливість дізнатися про відкритість мерії та функціонування публічного простору на першому поверсі КМР. Також для молоді проводять лекції про те, як у столиці працюють інструменти електронної демократії.

«Київ, за прикладом Європи, успішно залучає громадськість до управління містом. Зокрема, останні ініціативи київської міської влади у напрямку децентралізації та взаємодії з громадою, характеризують Київ як сучасну європейську столицю. Ми розповідаємо студентам про роботу Громадського бюджету, електронних петицій, місцевих ініціатив і загальних зборів. Це все те, що дає можливість людям формувати порядок денний для влади і вирішувати нагальні питання. Наша ціль – щоб студенти знали про такі можливості, і, звісно, користувалися ними в майбутньому», - наголосив керівник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Юрій Павлов.

Окрім того, студенти мали змогу відвідати залу, де проходять пленарні засідання Київради і познайомитися із системою для голосування депутатів «Рада-4».

Сьогодні студенти візьмуть участь у круглому столі на тему «Перспективи залучення молодих киян у вирішенні суспільних питань". Наступного тижня їм розповідатимуть про міську систему влади.

Наразі Україна –  єдина країна з партнерів ініціативи Європейського союзу  "Східне партнерство", яка долучилася до двотижневої кампанії ЄС, що популяризує місцеву демократію.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про відмову громадянину Лазарчуку Віктору Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. П. Вірського, 32 у Деснянському районі міста Києва (489015819)
  • Про відмову громадянці Балакіній Надії Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража у пров. Василя Кука, 1 у Дарницькому районі міста Києва (201875608)
  • Про приватизацію громадянкою Оземко Галиною Антонівною земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Замковецькому, 1 у Подільському районі міста Києва (418285124)