Місто планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян протягом найближчих трьох років

Tool items

676

Місто планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян протягом найближчих трьох років 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили міську цільову програму «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки.

Відповідно до програми, місто протягом наступних трьох років планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян. Ще 1,3 млрд грн має надійти з державного бюджету.

На реконструкцію та капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, закупівлю обладнання для них та зведення нових лікарень із сучасною метеріально-технічною базою місто має намір виділити 5,6 млрд грн.

«Столична влада має ввести механізми часткового відшкодування вартості ліків для хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму та інші хвороби, якими страждають кияни. Загалом, підтримка містян, які потребують додаткової медичної допомоги та оперативного втручання, на рівні міста складатиме 6,8 млрд грн. На ці ж цілі з державного бюджету заплановано 1,3 млрд грн. Це протягом трьох наступних років. На боротьбу з орфанними захворюваннями заплановано понад 3 млрд грн», –  зазначила директор Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА) Валентина Гінзбург.

За її словами, міська цільова програма спрямована на приведення закладів охорони здоров’я у відповідність до сучасних потреб, забезпечення розвитку первинної та вторинної медичної допомоги, підтримки киян, які потребують додаткової медичної допомоги. Також одне із завдань програми – своєчасне виявлення та профілактика захворювань. Зокрема на зменшення поширеності інфекційних хвороб місто та держава запланували виділити 54 млн грн протягом трьох наступних років.

Реалізація програми дасть можливість покращити якість надання медичної допомоги, створити цілісну систему інформаційного забезпечення, посилити кадровий потенціал медичної галузі.

Рішення підтримали 75 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва