Місто планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян протягом найближчих трьох років

Tool items

362

Місто планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян протягом найближчих трьох років 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили міську цільову програму «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки.

Відповідно до програми, місто протягом наступних трьох років планує виділити 14,5 млрд грн на оздоровлення киян. Ще 1,3 млрд грн має надійти з державного бюджету.

На реконструкцію та капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, закупівлю обладнання для них та зведення нових лікарень із сучасною метеріально-технічною базою місто має намір виділити 5,6 млрд грн.

«Столична влада має ввести механізми часткового відшкодування вартості ліків для хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму та інші хвороби, якими страждають кияни. Загалом, підтримка містян, які потребують додаткової медичної допомоги та оперативного втручання, на рівні міста складатиме 6,8 млрд грн. На ці ж цілі з державного бюджету заплановано 1,3 млрд грн. Це протягом трьох наступних років. На боротьбу з орфанними захворюваннями заплановано понад 3 млрд грн», –  зазначила директор Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА) Валентина Гінзбург.

За її словами, міська цільова програма спрямована на приведення закладів охорони здоров’я у відповідність до сучасних потреб, забезпечення розвитку первинної та вторинної медичної допомоги, підтримки киян, які потребують додаткової медичної допомоги. Також одне із завдань програми – своєчасне виявлення та профілактика захворювань. Зокрема на зменшення поширеності інфекційних хвороб місто та держава запланували виділити 54 млн грн протягом трьох наступних років.

Реалізація програми дасть можливість покращити якість надання медичної допомоги, створити цілісну систему інформаційного забезпечення, посилити кадровий потенціал медичної галузі.

Рішення підтримали 75 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2019 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на вул. Автозаводській, 89а в Оболонському районі
  • Про передачу громадянину Придибайлу Олександру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 20 у Солом'янському районі міста Києва (565127541)
  • Про відмову громадянину Турку В’ячеславу Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Вірності у Деснянському районі міста Києва (580901959)
  • Про приватизацію громадянкою Іваницькою Наталією Петрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комунальній, 11-А у Голосiївському районі міста Києва (352851514)
  • Про передачу громадянину Костогризу Костянтину Анатолійовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 41-б у Голосiївському районі міста Києва (629752747)