Місцеве самоврядування залякуванням та силами правоохоронців згорнути не вдасться! – Віталій Кличко прокоментував візит правоохоронців у будинок, де він мешкає

Tool items

Місцеве самоврядування силами правоохоронців згорнути не вдасться! Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи журналістам візит правоохоронних органів у будинок, де він мешкає.

«"Детективні" події навколо міської влади розгортаються дедалі абсурдніше! Сьогодні вранці, десь, 7 годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців, – сказав мер. – На моє питання що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але...Камера встановлена на моєму поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Зустрів сусідку, яка сказала, що їй дзвонили в двері і питали, де Віталій Кличко. Випадково? Я не думаю. Тому версія, що, нібито, помилися поверхом, не витримує жодної критики», – повідомив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, те, що відбувається останніми тижнями з масовими обшуками на столичних комунальних підприємствах та в структурних підрозділах КМДА, є тиском на міську владу і спробою дестабілізувати ситуацію в столиці. 

«Коли закидають комунальним підприємствам, що підрядники не сплатили податки, – це не що інше, як маніпуляція з офіційних джерел.  Якщо підрядники не сплатили, це до них питання. Наше завдання, як міської влади, – отримати якісний сервіс та продукт і заплатити найнижчу ціну за це. І підприємства міста подитки платять», – наголосив Віталій Кличко. 

Він зауважив, що міська влада робить все, аби процеси управління в столиці відбувалися відкрито і прозоро.  

«Ми завжди співпрацюємо з правоохоронними органами. Завжди надаємо всі матеріали за результатами фінансових перевірок, які здійснюємо регулярно. Але те, що відбулося сьогодні, інакше, як психологічним тиском я назвати не можу! Не таємниця, що в Офісі Президента відбуваються постійні наради щодо Кличка. Тому що комусь не подобається, що Віталій Кличко, наприклад, робить заяви, що потрібно запроваджувати локдаун, коли у нас лікарні переповнені. Не подобається, що Віталій Кличко закликає всіх мерів об'єднатися. Когось дуже дратують міські ініціативи. Я виключно з цим пов'язую ті абсурдні події, які сьогодні відбуваються», – додав він та підкреслив, що тиск, який зараз чинять на міську владу – безпрецедентний.

«Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича. І за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом! Місцеве самоврядування залякуванням та силами правоохоронців згорнути не вдасться» – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)