Київський іподром відкриває літній сезон: перші кінні перегони відбудуться цими вихідними

Tool items

На території Київського іподрому 19 червня відбудеться відкриття літнього сезону та перші заїзди коней французької рисистої породи.

Як зазначили в КП «Київський іподром», з перших днів війни працівники підприємства в штатному режимі знаходились поруч зі своїми підопічними та надавали тваринам необхідну допомогу.

«На території комунального підприємства утримуються та проходять тренінг 300 коней верхових та рисистих порід. У цей складний воєнний час тренування коней відбувалось за скороченою програмою, водночас наші працівники щоденно працювали та самостійно доставляли підстилку та корм для тварин. Також ми отримували гуманітарну допомогу від кіннотників України та Європи. Спільними зусиллями нам вдалось захистити коней та зберегти їх хорошу фізичну форму для проведення спортивних заїздів. Так вже невдовзі буде відкрито літній сезон та проведено перші заїзди, в яких візьмуть участь 38 коней рисистих порід. Ми запрошуємо киян та гостей міста безплатно відвідати перегони та відпочити на свіжому повітрі», – розповіли в КП «Київський іподром».

У КП «Київський іподром» додали, що для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

Відкриття літнього сезону відбудеться 19 червня (початок о 13:00), на території Київського іподрому (проспект Академіка Глушкова, 10). Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»