Михайло Терентьєв: Київський іподром стане інвестиційно привабливим об’єктом столиці

Tool items

У Київській міській раді підтримали рішення щодо відведення земельної ділянки КП «Київський іподром» з метою зробити об'єкт інвестиційно привабливим та сучасним.  
   
Таке рішення прийняли сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 91 депутат.  
   
За словами депутата Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, це рішення захистить територію від забудови.  
   
«Відведення землі київському іподрому стане справжнім захистом підприємства від недоброчесних забудовників, які вже багато років намагаються відібрати ці землі. Оформлення земельної ділянки дасть поштовх створенню позитивного інвестиційного іміджу київського іподрому для розвитку кінного спорту у столиці», – зазначив Михайло Терентьєв.  
   
«Передача землі на баланс комунального підприємства допоможе презентувати інвестиційну привабливість київського іподрому та відкрити перспективи залучення інвестиційних коштів у його розвиток», – додали на підприємстві.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану