Київський державний будинок художньої та технічної творчості продовжить сталу роботу у столиці

Tool items

У Київській міській раді здійснили ряд заходів, які спрямовані на визнання законного перебування Київського державного будинку художньої та технічної творчості на бульварі Тараса Шевченка, 27, з метою збереження закладу позашкільної освіти.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 11 квітня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 68 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Алла Шлапак, позашкільний заклад освіти займається організацією навчально-пізнавальної діяльності для дітей, вихованням патріотів України, здійснює науково-методичну роботу з педагогічним колективом, співпрацює з загальноосвітніми та професійними закладами освіти, громадськими організаціями.

«Колектив закладу працює над збільшенням кількості та різноманітності напрямів позашкільної освіти. Починаючи із 2017 року в закладі створюють гуртки соціально-реабілітаційного напряму, що дало початок заснуванню інклюзивного відділу. На сьогодні інклюзивний відділ налічує чотири гуртки, які дають можливість здобувати позашкільну освіту 76 вихованцям з особливими освітніми потребами. Щоденно заклад відвідують понад 200 здобувачів освіт, діють 18 гуртків та дев’ять студій, з них п’ять народних художніх колективів та один зразковий художній колектив. Вихованці закладу систематично здобувають перемоги у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах. Позашкільний заклад освіти існує 80 років, однак не має власної будівлі. І зараз з метою продовження його сталої роботи місто здійснило ряд заходів, які забезпечать подовжене гарантоване орендне користування нежитловими приміщеннями на бульварі Тараса Шевченка, 27 Київському державному будинку художньої та технічної творчості», – наголосила Алла Шлапак.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)