Київська міська рада звернулась до Кабінету Міністрів України щодо повернення можливості здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об'єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість

Tool items

Київська міська рада звернулась до Кабінету Міністрів України щодо повернення можливості здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об'єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість. 

Таке звернення було прийнято сьогодні, 27 жовтня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 72 депутатами. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко, одним з першочергових завдань органів державної влади та органів місцевого самоврядування є забезпечення соціального захисту населення. 

«Ефективна політика щодо всебічного вирішення соціальних питань є можливою завдяки партнерству з громадськими об'єднаннями, діяльність яких має соціальну спрямованість. Зазвичай така співпраця відбувається в межах цільової програми «Соціальне партнерство», проте реалізація проєктів у рамках цієї програми була призупинена через внесення Кабінетом Міністрів України змін до низки актів у зв'язку із запровадженням воєнного стану. Тому ми звертаємось до Уряду з проханням внести відповідні зміни, які передбачатимуть можливість здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об'єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, оскільки в умовах воєнного стану соціально-незахищені громадяни особливо потребують нашої підтримки», – розповіла Марина Порошенко. 

Депутатка додала, що наразі понад 300 громадських об'єднань залучені до вирішення конкретних соціальних питань серед яких проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей і молоді з інвалідністю, соціальний захист й адаптація учасників бойових дій та їх сімей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва