Київська міська рада долучилась до національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором»

Tool items

Депутати та співробітники Київської міської ради долучились до національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором». Благодійна акція пройшла за ініціативи Первинної профспілкової організації секретаріату Київської міської ради.

Як зазначила голова Первинної профспілкової організації секретаріату Київської міської ради Оксана Кутузова, до національної кампанії долучились близько 30 співробітників міської ради. 

«В умовах війни дуже важливим є усвідомлення того, що кожен з нас має зробити свій внесок у підтримку військових. Станьте донором крові сьогодні, і це може допомогти врятувати життя Захисникам та Захисницям, які борються за Україну на фронті», – наголосила Оксана Кутузова.

Депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька, яка теж долучилась до національної кампанії, підкреслила, що донорство крові – це, здається, маленький внесок, але він має велике значення для порятунку життя.

«Щиро дякую всім, хто приєднався до національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором». Це і є прояв справжньої громадянської відповідальності та людяності. Разом продовжуємо підтримувати наших Героїв», – додала Олеся Зубрицька.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»