Київрада звільнила “Київміськбуд” від сплати пайової участі на суму 10,4 млн грн

Депутати Київради на пленарному засіданні

Tool items

2014

Київрада звільнила “Київміськбуд” від сплати пайової участі на суму 10,4 млн грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати звільнили ПАТ “Холдингова компанія “Київміськбуд” від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва на суму 10,4 млн грн.

Відповідно до проекту рішення, ПАТ “Холдингова компанія “Київміськбуд” звільняється від сплати пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури столиці в сумі 5,5 млн грн, оскільки компанія скоригувала проект будівництва житлового будинку і власним коштом прокладатиме інженерні мережі. Зокрема, по вул. Коперника, 7 у Шевченківському районі “Київміськбуд” запланував об'єкти соціально-побутового призначення, підземний паркінг, гостьову відкриту автостоянку та влаштування майданчика для відпочинку.

Окрім того, “Київміськбуд” звільняється від сплати пайового внеску в розмірі 4,9 млн грн за договорами про пайову участь, які будуть укладатися між ПАТ “Холдингова компанія “Київміськбуд” і Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА) у зв'язку з будівництвом житлового будинку з офісними приміщеннями, гостьовою автостоянкою та підземним паркінгом по просп. Возз'єднання, 21-В у Дніпровському районі.
Зазначена сума також відповідає частині вартості будівництва інженерних мереж за кошти “Київміськбуду”.

Відповідне рішення підтримали 61 депутат.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про зміну найменування Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження списку стипендіатівна отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «СПОРТ-ТУР» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, реконструкції та експлуатації нежилої будівлі на вул. Тургенєвській, 27 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (656090114)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДГРУПСЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку та господарських споруд на вул. Волховській, 29/33 у Дніпровському районі міста Києва (590044699)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Митрополита Василя Липківського, 14 у Солом’янському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛІТБУДГРУП» для експлуатації та обслуговування нежилого (адміністративного) будинку (714712498)
  • Про поновлення підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтник» договору оренди земельних ділянок від 17 травня 2005 року № 62-6-00226 для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельних комплексів на просп. Володимира Маяковського, 75 та 75/2 у Деснянському районі (657300597)
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі міста Києва (383905491)