Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року

Tool items

3253

Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. 

Відповідні зміни визначають основні напрямки розвитку Києва до 2025 року.  Серед головних завдань документу — покращення якості життя киян, зростання економіки столиці, збереження історичної та архітектурної самобутності Києва. Стратегія також включає бачення майбутнього української столиці, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження. Реалізація цієї стратегії дозволить усунути найважливіші проблеми міста, реалізувати його потенціал та підсилити конкурентні переваги.

Для реалізації завдань, закладених у стратегії, міська влада розробила базу інвестиційних проектів. Тим проектам, що вимагають бюджетного фінансування щорічно приділятиметься особлива увага при плануванні витрат та капітальних вкладень. 

Головними стратегічними цілями є:  
- підвищення рівня конкурентоспроможності економіки:
- підвищення комфорту життя мешканців столиці;
-  збереження історичної самобутності та розвиток культури у Києві. 

“У порівнянні з попередньою стратегією, додано нову ціль – збереження історичної самобутності та розвиток культури у місті Києві. Це достатньо актуально. Нова стратегія – це чітко структурований документ, де є стратегічне бачення, стратегічні цілі, 16 секторів, для кожного з яких є чітка вертикаль, де вказано стан, тенденції та проблеми розвитку галузі, оперативні цілі, заходи, загальні індикатори виконання заходів. Крім того, додано 5 пріоритетів розвитку столиці. Минула стратегія їх не містила, лише стратегічні цілі для кожної галузі. Загальної стратегії не було. Тепер ми її напрацювали”, - зазначив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. 

У рамках визначених стратегічних цілей передбачено розвиток міста у всіх галузях. Зокрема заплановано впровадження сучасних принципів забудови та планування розвитку територій міста, розвиток доступної та надійної інфраструктури, обмеження будівництва в історичному центрі, економічні стимули для залучення роботодавців, кооперація між бізнесом та НДІ, діалог влади з громадою та бізнесом, протидія корупції, просування ділового потенціалу міста та легкість реєстрації бізнесу. Також серед пріоритетів — високооплачувані робочі місця,  першокласна освіта, створення комфортного публічного простору, зручне транспортне сполучення, високоякісний сервіс, екологічно чисте та зелене місто.

Рішення підтримали 62 депутати. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 318/1183 «Про затвердження Положення та Регламенту Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень на вул. Холмогорській у Голосіївському районі міста Києва (624230111)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу провулку Соснового у Деснянському районі міста Києва (201071647)