Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року

Tool items

3274

Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. 

Відповідні зміни визначають основні напрямки розвитку Києва до 2025 року.  Серед головних завдань документу — покращення якості життя киян, зростання економіки столиці, збереження історичної та архітектурної самобутності Києва. Стратегія також включає бачення майбутнього української столиці, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження. Реалізація цієї стратегії дозволить усунути найважливіші проблеми міста, реалізувати його потенціал та підсилити конкурентні переваги.

Для реалізації завдань, закладених у стратегії, міська влада розробила базу інвестиційних проектів. Тим проектам, що вимагають бюджетного фінансування щорічно приділятиметься особлива увага при плануванні витрат та капітальних вкладень. 

Головними стратегічними цілями є:  
- підвищення рівня конкурентоспроможності економіки:
- підвищення комфорту життя мешканців столиці;
-  збереження історичної самобутності та розвиток культури у Києві. 

“У порівнянні з попередньою стратегією, додано нову ціль – збереження історичної самобутності та розвиток культури у місті Києві. Це достатньо актуально. Нова стратегія – це чітко структурований документ, де є стратегічне бачення, стратегічні цілі, 16 секторів, для кожного з яких є чітка вертикаль, де вказано стан, тенденції та проблеми розвитку галузі, оперативні цілі, заходи, загальні індикатори виконання заходів. Крім того, додано 5 пріоритетів розвитку столиці. Минула стратегія їх не містила, лише стратегічні цілі для кожної галузі. Загальної стратегії не було. Тепер ми її напрацювали”, - зазначив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. 

У рамках визначених стратегічних цілей передбачено розвиток міста у всіх галузях. Зокрема заплановано впровадження сучасних принципів забудови та планування розвитку територій міста, розвиток доступної та надійної інфраструктури, обмеження будівництва в історичному центрі, економічні стимули для залучення роботодавців, кооперація між бізнесом та НДІ, діалог влади з громадою та бізнесом, протидія корупції, просування ділового потенціалу міста та легкість реєстрації бізнесу. Також серед пріоритетів — високооплачувані робочі місця,  першокласна освіта, створення комфортного публічного простору, зручне транспортне сполучення, високоякісний сервіс, екологічно чисте та зелене місто.

Рішення підтримали 62 депутати. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про окремі питання соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок руйнування житлового будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про визначення Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» уповноваженим банком за кредитними договорами, укладеними відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про відмову громадянину Кіященку Дмитру Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській у Деснянському районі міста Києва (635650187)
  • Про відмову громадянину Ричку Роману Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Волошковому, 7 у Деснянському районі міста Києва (201846027)
  • Про відмову громадянці Слободенюк Марині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моложанській у Деснянському районі міста Києва (459010296)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (669010117)
  • Про надання громадянці Коломойцевій Любові Іванівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Медовій, 195 у Солом'янському районі міста Києва (350190262)