Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року

Tool items

3429

Київрада затвердила зміни до Стратегії розвитку столиці до 2025 року 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. 

Відповідні зміни визначають основні напрямки розвитку Києва до 2025 року.  Серед головних завдань документу — покращення якості життя киян, зростання економіки столиці, збереження історичної та архітектурної самобутності Києва. Стратегія також включає бачення майбутнього української столиці, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження. Реалізація цієї стратегії дозволить усунути найважливіші проблеми міста, реалізувати його потенціал та підсилити конкурентні переваги.

Для реалізації завдань, закладених у стратегії, міська влада розробила базу інвестиційних проектів. Тим проектам, що вимагають бюджетного фінансування щорічно приділятиметься особлива увага при плануванні витрат та капітальних вкладень. 

Головними стратегічними цілями є:  
- підвищення рівня конкурентоспроможності економіки:
- підвищення комфорту життя мешканців столиці;
-  збереження історичної самобутності та розвиток культури у Києві. 

“У порівнянні з попередньою стратегією, додано нову ціль – збереження історичної самобутності та розвиток культури у місті Києві. Це достатньо актуально. Нова стратегія – це чітко структурований документ, де є стратегічне бачення, стратегічні цілі, 16 секторів, для кожного з яких є чітка вертикаль, де вказано стан, тенденції та проблеми розвитку галузі, оперативні цілі, заходи, загальні індикатори виконання заходів. Крім того, додано 5 пріоритетів розвитку столиці. Минула стратегія їх не містила, лише стратегічні цілі для кожної галузі. Загальної стратегії не було. Тепер ми її напрацювали”, - зазначив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. 

У рамках визначених стратегічних цілей передбачено розвиток міста у всіх галузях. Зокрема заплановано впровадження сучасних принципів забудови та планування розвитку територій міста, розвиток доступної та надійної інфраструктури, обмеження будівництва в історичному центрі, економічні стимули для залучення роботодавців, кооперація між бізнесом та НДІ, діалог влади з громадою та бізнесом, протидія корупції, просування ділового потенціалу міста та легкість реєстрації бізнесу. Також серед пріоритетів — високооплачувані робочі місця,  першокласна освіта, створення комфортного публічного простору, зручне транспортне сполучення, високоякісний сервіс, екологічно чисте та зелене місто.

Рішення підтримали 62 депутати. 

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (370159910)
  • Про відмову громадянину Журавлю Юрію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (685340117)
  • Про відмову громадянину Вакуленку Максиму Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Коцюбинського, 22 у Дарницькому районі міста Києва (560601187)
  • Про відмову громадянці Коровчук Валентині Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (754790019)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва на вул. Соборній у Дарницькому районі міста Києва (320198305)