Київрада затвердила виділення 625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Київрада підтримала створення дітсадка у Шевченківському районі Києва

Tool items

Київрада затвердила виділення  625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Сьогодні на планарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік. 
Зокрема, збільшено видатки спеціального фонду Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА) на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпру на суму 625,3 млн грн. 

«У рамках змін до Програми соцекономрозвитку, ми підтримали збільшення асигнувань на 625 мільйонів гривень за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету, які спрямовують на будівництво Подільського мостового переходу. Це вигідний для міста проект. Адже уряд нам погодив наступну схему: кожна гривня, вкладена містом у мостовий перехід, автоматично зменшує нам на відповідну суму борг перед державою. Отже в результаті ми отримуємо не лише міст, але й зменшення нашого зовнішнього запозичення», -наголосив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також, у рамках коригування Програми соцекономрозвитку на 2017 рік, Київ готовий направити додаткових 20 мільйонів гривень на реалізацію проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації».

 «Це стало можливим за рахунок видатків з Державного бюджету України на 2017 рік. Окрім цього, за рахунок субвенцій передбачених держбюджетом Київрада підтримала направлення 18,6 мільйонів гривень на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання послуг у форматі «Прозорий офіс», – наголосив Андрій Странніков.

За відповідні зміни проголосували 62 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»