Київрада затвердила ДПТ у межах вулиць Заболотного, Лебедєва та Метрологічна у Голосіївському районі

Депутати уважно читають матеріали проектів рішень, що розглядаються під час проведення плеанарного засідання Київради

Tool items

8196

Київрада затвердила ДПТ у межах вулиць Заболотного, Лебедєва та Метрологічна у Голосіївському районі

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили детальний план території в районі вулиць Академіка Заболотного, Академіка Лебедєва та Метрологічна у Голосіївському районі Києва.

Площа території, на яку розроблено детальний план — 240 га. Ділянка проектування знаходиться на південній околиці Києва, в історичній місцевості Феофанія між Голосієвом, Теремками, Пироговом і Хотовом.

Забудову кварталу, відповідно до ДПТ, передбачається здійснювати секційними будинками до 4-9 поверхів. Також запроектовано зведення дитячих дошкільних установ на 1400 місць та будівництво шкіл на 4715 місць. Також зведуть ліцей на 750 місць.

Наразі стаціонари лікарень мікрорайону розраховані на 64 ліжка, за 5 років їх кількість має зрости до 620.

Запланована реконструкція вул. Академіка Заболотного з будівництвом місцевих проїздів і реконстркцією існуючих підземних пішохідних переходів, будівництво транспортної розв'язки в різних рівнях на примиканні вул. Метрологічної до вул. Академіка Заболотного.

Проектом передбачено будівництво 5 надземних багатоповерхових паркінгів на 3708 місця та підземних на 6430 місць. Заплановано відкриття нового пожежного депо на 6 постів у районі вул. Метрологічної.

Підтримали детальний план території 64 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва