Київрада затвердила ДПТ у межах Дніпровської набережної, вул. Здолбунівської та просп. Григоренка

Tool items

7145

Київрада затвердила ДПТ у межах Дніпровської набережної, вул. Здолбунівської та просп. Григоренка

Сьогодні на пленарному засіданні Київради депутати затвердили детальний план території у межах Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської та проспекту Петра Григоренка в Дарницькому районі Києва.

Відповідний ДПТ охоплює територію 226,97 га. У межах детального плану, проектна територія поділяється на 6 кварталів, утворених магістралями районного значення та вулицями Канальна, Клеманська, Здолбунівська, Причальна та Сортувальна.

Передбачається формування комплексної забудови орієнтовно для 35 тисяч осіб. Для цього планується будівництво дев’яти дитсадків, трьох загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також ще однієї початкової школи. Кількість місць на розрахунковий період в загальноосвітніх школах складатиме 4640, в дитячих садках – 1380. Документом також запроектовано створення лікарні на 330 ліжок зі станцією швидкої допомоги.

Крім цього, передбачено будівництво бізнесово-торгівельних розважальних центрів: один між вулицею Здолбунівською та Дніпровською набережною, інший - поруч із зупинкою міської електрички вздовж вулиці Канальної.

У межах ДПТ передбачено озеленення кварталів та двох парків районного значення навколо озера Корольок та озера Нижній Тельбін. Також має збільшитися кількість зелених зон із 8 га до 21 га. 

Рішення підтримали 69 депутатів. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва