Київрада затвердила ДПТ Солом'янського району в межах окремих вулиць

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

Київрада затвердила ДПТ Солом'янського району в межах окремих вулиць

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили детальний план території в межах вулиць Народного Ополчення, Ернста, Івана Пулюя, вздовз річки Совки та верхнім каскадом Совських ставків у Солом'янському районі Києва.

Детальний план території, за рішенням містобудівної комісії, уточнено: в межах проспектів Повітрофлотського, Валерія Лобановського, вулиць Кіровоградської та Народного Ополчення.

Передбачається створення кварталу житлової багатоквартирної забудови у 19-22 поверхи, з об’єктами обслуговування та вбудовано-прибудованим дитячим дошкільним закладом.

Житлове будівництво в межах території ДПТ спрямоване на створення нових кварталів проживання населення, загальною площею 14,1 га. Загальний обсяг житлового будівництва на етап від 3 до 7 років становитиме 136, 49 тис. м загальної площі квартир, кількості квартир – 1775, де проживатиме 4549 осіб. В проекті передбачається будівництво вбудовано-прибудованого дитячого дошкільного закладу на 114 місць та окремо розташованого на 230 місць. Планується будівництво загальноосвітньої школи на 1040 місць із спортивним комплексом відповідно рішень проекту Генерального плану міста.

Заклади повсякденного обслуговування, спортивні зали, кабінети сімейного лікаря планується розмістити в перших поверхах житлових будинків, що виходять фасадами на вулиці. У дворовому просторі – розташування дитячих дошкільних закладів, зон відпочинку дорослих та дітей, спортивні та ігрові майданчики, озеленення, підземні паркінги.

Запроектовано розширення парків «Проня» та «Совська балка».

На етап 7 років передбачається будівництво вул. Медової від дублера просп. Голосіївський до вул. Народного Ополчення. Ширина проїзної частини вул. Медова намічена до 24 м (6 смуг руху). На етап 20 років передбачено реконструкцію вул. Народного ополчення з розширення її проїзної частини до 24 м.

Відповідне рішення підтримали 61 депутат.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.