Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Tool items

432

Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо невідкладної безоплатної передачі будівлі Гостинного двору в комунальну власність територіальної громади міста Києва.

У листопаді 2017 року Київрада надала згоду на безоплатне прийняття Гостинного двору у комунальну власність. Але будівля досі перебуває на балансі державі. Тим часом перлина київської архітектури перебуває в аварійному стані та потребує негайного проведення першочергових протиаварійних робіт з подальшою реставрацією.

«Зараз будівля Гостинного двору на Контрактовій площі перебуває у державній власності - на балансі Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву. Гостинний двір, який київська громада захистила від перетворення в торговельно-офісний центр з парковкою, потребує термінової реконструкції. Міська влада готова реставрувати пам’ятку за рахунок київського бюджету. Але це можливо лише після передачі до комунальної власності", - зазначила ініціатор звернення, депутат Київради Вікторія Муха.

Вона наголосила – після передачі будівлі у власність міста, вона буде використовуватися виключно як заклад культури та не буде відчужуватися у приватну власність.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування вздовж будинків №№ 87, 87А на бульв. Академіка
  • Про відмову громадянці Васюник Вікторії Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (737907011)
  • Про відмову громадянці Гребеник Олені Юріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Канальній у Дарницькому районі міста Києва (390127432)
  • Про відмову громадянину Гребенику Юрію Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (531901105)
  • Про передачу громадянину Полторацькому Юрію Владиславовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Руданського, 9 у Шевченківському районі міста Києва (796608288)