Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Tool items

789

Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо невідкладної безоплатної передачі будівлі Гостинного двору в комунальну власність територіальної громади міста Києва.

У листопаді 2017 року Київрада надала згоду на безоплатне прийняття Гостинного двору у комунальну власність. Але будівля досі перебуває на балансі державі. Тим часом перлина київської архітектури перебуває в аварійному стані та потребує негайного проведення першочергових протиаварійних робіт з подальшою реставрацією.

«Зараз будівля Гостинного двору на Контрактовій площі перебуває у державній власності - на балансі Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву. Гостинний двір, який київська громада захистила від перетворення в торговельно-офісний центр з парковкою, потребує термінової реконструкції. Міська влада готова реставрувати пам’ятку за рахунок київського бюджету. Але це можливо лише після передачі до комунальної власності", - зазначила ініціатор звернення, депутат Київради Вікторія Муха.

Вона наголосила – після передачі будівлі у власність міста, вона буде використовуватися виключно як заклад культури та не буде відчужуватися у приватну власність.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про порушення перед Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій клопотання про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Возненко Людмилі Іванівні
  • Про внесення змін до Рішення Київської міської ради від 27 лютого 2020 року №147/8317 про створення позашкільного навчального закладу «Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Ніка»
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитку на вул. Польовій, 19/8 у Солом’янському районі міста Києва, включеного до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Трест «Київміськбуд-2»
  • Про закріплення основних засобів за Київською міською радою
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Тютюнника Василя, 56 у Печерському районі міста Києва (616934124)
  • Про відмову громадянці Нестерук Ірині Сергіївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Святошинському районі міста Києва (694650162)
  • Про надання громадянці Неверовській Надії Вікторівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 5б у Солом'янському районі міста Києва (590601425)