Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Tool items

538

Київрада закликає Кабмін пришвидшити передачу Гостинного двору на баланс міста

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо невідкладної безоплатної передачі будівлі Гостинного двору в комунальну власність територіальної громади міста Києва.

У листопаді 2017 року Київрада надала згоду на безоплатне прийняття Гостинного двору у комунальну власність. Але будівля досі перебуває на балансі державі. Тим часом перлина київської архітектури перебуває в аварійному стані та потребує негайного проведення першочергових протиаварійних робіт з подальшою реставрацією.

«Зараз будівля Гостинного двору на Контрактовій площі перебуває у державній власності - на балансі Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву. Гостинний двір, який київська громада захистила від перетворення в торговельно-офісний центр з парковкою, потребує термінової реконструкції. Міська влада готова реставрувати пам’ятку за рахунок київського бюджету. Але це можливо лише після передачі до комунальної власності", - зазначила ініціатор звернення, депутат Київради Вікторія Муха.

Вона наголосила – після передачі будівлі у власність міста, вона буде використовуватися виключно як заклад культури та не буде відчужуватися у приватну власність.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2019 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на вул. Автозаводській, 89а в Оболонському районі
  • Про передачу громадянину Придибайлу Олександру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 20 у Солом'янському районі міста Києва (565127541)
  • Про відмову громадянину Турку В’ячеславу Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Вірності у Деснянському районі міста Києва (580901959)
  • Про приватизацію громадянкою Іваницькою Наталією Петрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комунальній, 11-А у Голосiївському районі міста Києва (352851514)
  • Про передачу громадянину Костогризу Костянтину Анатолійовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 41-б у Голосiївському районі міста Києва (629752747)