Київрада закликає ГПУ добровільно відмовитися від земельної ділянки в Голосіїво, аби створити там сквер

Tool items

1678

Київрада закликає ГПУ добровільно відмовитися від земельної ділянки в Голосіїво, аби створити там сквер 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати звернулися  до Генеральної прокуратури України. Місто пропонує ГПУ добровільно відмовитися від земельної ділянки, яка знаходиться на перетині вулиць Іллі Еренбурга та Жилянської у Голосіївському районі Києва для облаштування скверу. Натомість за наявної можливості Київрада сприятиме виділенню Генпрокуратурі іншої комунальної земельної ділянки, що не надані у власність чи користування. 

«Київрада у 2003 році передала Генеральній прокуратурі земельну ділянку площею 0,25 га на перетині вулиць Іллі Еренбурга та Жилянської для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку. Але мешканці будинку № 45 по вул. Жилянській категорично проти забудови їхньої прибудинкової території. Адже це може призвести до знищення значної частини зелених насаджень. Окрім того, є загроза порушення стійкості будинку та його руйнації. У зв’язку з цим, громадяни підготували клопотання, у якому просять присвоїти земельній ділянці статус скверу», - зазначила ініціатор рішення, депутат Київради Олеся Пинзеник. 

Рішення підтримали 79 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)