Київрада визначила обставини, за яких почесні громадяни столиці позбавляються звання

Будівля Київської міської ради

Tool items

1071

Київрада визначила обставини, за яких почесні громадяни столиці позбавляються звання

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, яке передбачає позбавлення звання “Почесного громадянина міста Києва”.

Йдеться про внесення змін до Положення про звання “Почесного громадянина міста Києва”, затвердженого рішенням Київської міської ради від 1 червня 2000 року №141/862 “Про становлення звання “Почесний громадянин міста Києва” та заохочувальних відзнак Київського міського голови”.

Зокрема, за рішенням Київради, особа може бути позбавлена звання “Почесного громадянина міста Києва” у випадку вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, злочину проти основ національної безпеки, злочину проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян, злочину у сфері службової діяльності, злочину проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Також позбуваються звання “почесний” громадяни, які були членами комуністичної партії у розумінні ст. 1 ЗУ “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Відповідні зміни підтримали 74 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук