Київрада утворила два нових управління: з екології та туризму

управління з екології та турізму

Tool items

Київрада утворила два нових управління: з екології та туризму

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про утворення двох нових управлінь у складі виконавчого органу Київради (КМДА).

Відтак, Київрада створила Управління екології та природних ресурсів, його виокремили з Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

Така потреба виникла, адже функції охорони навколишнього середовища, контролю за благоустроєм, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, охорони праці, виконання дозвільних процедур тощо зосереджені в одному структурному підрозділі - Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища. А це унеможливлює забезпечення належного виконання покладених на виконавчий орган повноважень у сфері екології та охорони довкілля.

На управління екології та природних ресурсів покладено здійснення 95 функцій, в тому числі 13 адміністративних, також координація діяльності 23 комунальних підприємств. Повноваження управління стосується питань регулювання стану довкілля, моніторингу, стану атмосферного повітря, територій зелених насаджень загального користування тощо.

Також утворено Управління туризму та промоцій у складі Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА).
Таке Управління утворено, адже окремий структурний підрозділ дозволить розвивати туризм, повноцінно реалізовувати його економічні, соціальні та гуманітарні функції, наповнювати міський бюджет та створювати нові робочі місця.

Рішення підтримали 76 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.