Київрада унормувала строки подання змін до міського бюджету

Tool items

1891

Київрада унормувала строки подання змін до міського бюджету

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Регламенту Київради.

Відповідно до змін, передбачається, що проекти рішень про розподіл залишку коштів міського бюджету на початку року, виконавчий орган Київради (КМДА) має подавати не пізніше 1 березня поточного бюджету періоду. А у разі перевиконання дохідної частини бюджету за перше півріччя, коригування мають подавати до 1 серпня. Доповнення головного кошторису міста за результатами 9 місяців виконавчий орган має формувати до 1 листопада.

“Протягом останніх років маємо ситуацію, коли виконавчий орган вносить на розгляд Київради пропозиції щодо розподілу вільних залишків коштів міського бюджету із значними затримками. Це призводить до неналежного освоєння коштів головними розпорядниками. Приміром, документ щодо внесення змін до бюджету міста Києва на 2017 рік, яким розподілялася частина вільних залишків на початок бюджетного періоду, був поданий на розгляд депутатів у квітні поточного року. А остаточно бюджетні залишки у сумі 156 млн грн Київрада змогла розподілити тільки шляхом прийняття відповідного рішення на пленарному засіданні Київради 26 вересня”, - пояснив автор відповідного  рішення, депутат Київради Віталій Павлик.

Також, за його словами, спостерігається низький рівень освоєння видатків на об’єктах капітального будівництва та капітального ремонту. Аби покращити цю ситуацію, у річному звіті про виконання  Програми економічного і соціального розвитку міста Києва вказуватимуть інформацію про вжиті заходи впливу до таких розпорядників.

Відповідне рішення підтримали 64 депутати.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Свободи, 40 у Подільському районі міста Києва (760677415)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на просп. Степана Бандери, 8 в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку адміністративно-торговельного призначення (555649100)
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Яхт-Клуб «Локомотив» в поновленні договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2004 року № 66-6-00198 (зі змінами) (708346051)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ОЛГА-ТРЕЙДІНГ» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування офісно-складських будівель на вулиці Сирецькій, 33 у Подільському районі міста Києва від 19 березня 2007 року № 85-6-00318 (205603088)
  • Про передачу громадянці Міщенко Раїсі Анатоліївні у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Берізоньки, 11 у Дарницькому районі міста Києва (229948997)