Київрада створила тимчасову контрольну комісію з питань взаємодії органів місцевого самоврядування міста Києва із ВРУ, КМУ, центральними органами виконавчої влади та їх територіальними органами

Tool items

Київська міська рада створила тимчасову контрольну комісію з питань взаємодії органів місцевого самоврядування міста Києва із Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, центральними органами виконавчої влади та їх територіальними органами.

Таке рішення було прийнято 29 лютого на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання 65 депутатами.

Як зазначив депутат Київської міської ради Дмитро Білоцерковець, відповідну тимчасову контрольну комісію створено з метою вивчення стану взаємодії відносно забезпечення державних гарантій та додаткових прав Київської міської ради, Київського міського голови, передбачених Законом України «Про столицю України – місто-герой Київ».

«Говорячи простими словами, ми створюємо майданчик для продуктивної комунікації та взаємодії центральної та міської влади на благо Києва. Щобільше, запрошуємо до спільної роботи народних депутатів-членів ТСК Верховної Ради, створеної минулого тижня нібито для оцінки ефективності роботи місцевої влади столиці. Київ відкритий до продуктивної та ґрунтовної співпраці. Не до маніпуляцій, політичних заяв, гучних ефірів про те, що «все пропало», а саме для спільної ефективної роботи. Важливо провести чесний діалог, зокрема, про те, чому в столиці забирають найбільше податків та коли парламент нарешті ухвалить довгоочікуваний законопроєкт щодо збереження культурної спадщини», – наголосив Дмитро Білоцерковець.

Депутат додав, що за результатами роботи комісії буде напрацьовано пропозиції щодо покращення взаємодії органів місцевого самоврядування міста Києва з органами державної влади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)