Київрада створила ТКК щодо перевірки виникнення заборгованості КП “Київський метрополітен” за лізинговими контрактами

Пленарне засідання сесії Київської міської ради

Tool items

Київрада створила ТКК щодо перевірки виникнення заборгованості КП “Київський метрополітен” за лізинговими контрактами

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки виникнення заборгованості КП “Київський метрополітен” перед ТОВ “Укррослізинг” в 447,8 млн грн.

До ТКК входять 13 депутатів Київради. Термін діяльності ТКК — три місяці.

Нагадаємо, минулого пленарного засідання, яке відбулося 8 грудня, заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів дав протокольне доручення щодо підготовки проекту рішення про створення цієї ТКК.

Причиною стало звернення КП «Київський метрополітен» до постійно комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо виплати коштів в розмірі 447,8 млн. грн. для погашення в 2016 році заборгованості за договором з ТОВ «Укррослізинг» (поставка 100 вагонів в 2009 році). Відсоткова ставка складає 27% у доларах США.

Створення ТКК дасть змогу Київраді здійснити перевірку виникнення заборгованості за лізинговими контрактами, укладеними між КП “Київський метрополітен” та ТОВ “Укррослізинг”, результати якої дозволять напрацювати висновки та пропозиції щодо врегулювання проблемних питань та максимально ефективно використати ресурси бюджету міста, оскільки й досі не зрозумілим залишається те, чому питання виплати заборгованості “Укррослізингу” не піднімалося раніше і чи дійсно часткова виплата по лізинговому договору змусить компанію змінити умови контракту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)