Київрада скоригувала бюджет-2017: затверджено видатки на громадські проекти та Євробачення

Депутати Київради на пленарному засіданні

Tool items

4364

Київрада скоригувала бюджет-2017: затверджено видатки на громадські проекти та Євробачення

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету міста Києва на 2017 рік. 
Йдеться про забезпечення втілення громадських проектів-переможців конкурсу.  Реалізацію ініціатив здійснять за рахунок зменшення резервного фонду бюджету міста. Цьогоріч столиця на виконання проектів Бюджету участі передбачила 50 мільйонів гривень.

Також депутати Київради підтримали передачу останніх 165 мільйонів гривень до Державного бюджету України на проведення «Євробачення 2017». 

«Місто зобов’язалося надати на організацію пісенного конкурсу 200 мільйонів гривень. 35 з них було освоєно ще в минулому році. Тому ми передаємо до Державного бюджету решту обіцяних коштів – 165 мільйонів гривень. Таке рішення ми ухвалили сьогодні під час коригування головного кошторису столиці», – зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

Під час внесення змін до бюджету міста, депутати Київради розподілили і субвенції, отримані від держави. Зокрема, 160 млн грн отримало місто для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, допомоги для догляду за людьми з інвалідністю. 37 млн грн – на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. 10 млн грн отримало місто на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги. 

«Ще 1,7 мільйонів гривень ми спрямували на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг за принципом «гроші ходять за дитиною»; на оплату послуг із на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя», – додав Андрій Странніков.
З метою належного функціонування закладів освіти та покращення навчального процесу пропонується збільшити видатки і профільній галузі. В тому числі, підвищити посадові оклади педагогічних працівників.

Рішення підтримали 64 депутати Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Бардаченку Олегу Миколайовичу в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Жилянській, 19 у Голосіївському районі міста Києва А-27116
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛ" на вул. Попудренка, 42/46 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі К-38449
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРАРНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД" на вул. Волоській, 11-А у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку - офісного центру К-30298
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТУРІОН ЛТД» на просп. Науки, 26в у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі К-38335
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на просп. Повітрофлотському, 11-13 у Солом’янському районі м. Києва для утримання та експлуатації скверу К-