Київрада щомісячно звітуватиме про хід розгляду петицій

Будівля Київської міської ради

Tool items

Київрада щомісячно звітуватиме про хід розгляду петицій

Робоча група Київської міської ради за участю представників міської влади, громадських активістів та розробників сайту петицій продовжує обговорювати шляхи врегулювання проблемних питань та моделі вдосконалення розгляду електронних ініціатив громадян.

Відповідна робоча група напрацювала ряд додаткових положень, які допоможуть зробити існуючий механізм більш дієвим та ефективним.

Зокрема у новій редакції пропонується, якщо новостворена петиція дублює уже існуючу, то вона не реєструється на сайті. Про це повідомляється автору із зазначенням вмотивованих причин відмови.

Серед напрацьованих положень також обов'язкове створення робочих груп комісіями, яким доручено розглянути електронне звернення. Засідання відповідних РБ будуть протоколюватися. Матеріали й тексти письмових виступів членів робочої групи та запрошених на засідання осіб, додаватимуться до протоколу. За наявної технічної можливості, секретаріат Київради забезпечуватиме web-трансляцію засідань постійних комісій та робочих груп, які розглядають петиції, в режимі реального часу на офіційному веб-сайті Київради.

Також передбачається, що раз на місяць заступник міського голови – секретар Київради проводитиме нараду щодо стану розгляду Київською міською радою електронних петицій і може надавати доручення, направлені на пришвидшення вирішення питань, порушених в електронній петиції. На відповідні наради запрошуватимуть представників ЗМІ та громадськість. За результатами наради передбачається прес-конференція.

Розробники сайту петицій підтвердили технічну можливість реалізації механізмів, які закладено в проект положення.

Відповідні доповнення до положення має ще погодити постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків. Після цього напрацьований документ буде винесено на пленарне засідання Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)