Київрада погодила назви 25-ти новим вулицям

Депутати Київради на пленарному засіданні сесії Київської міської ради

Tool items

2837

Київрада погодила назви 25-ти новим вулицям

Сьогодні на пленарному засіданні Київська міська рада прийняла рішення «Про найменування нових вулиць та провулків у мікрорайоні Жуляни Солом’янського району».

Підставою для розроблення даного проекту рішення є рішення Київради від 18.12.2008 №922/922 щодо передачі ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, госпспоруд та будівель для ведення садівництва. Всього було оформлено 1290держактів на право власності на землю, проте рішення про найменування зазначених вулиць Київрадою так і не приймалось, через що громадяни не можуть оформити право користування/власності на землю.

Перелік вулиць

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)