Київрада надала Музею “Меморіал жертв Голодомору” ділянки на вулиці Лаврській

Tool items

770

Київрада надала Музею “Меморіал жертв Голодомору” ділянки на вулиці Лаврській

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати надали Національному музею “Меморіал жертв Голодомору” земельні ділянки для експлуатації та обслуговування музею.

Зазначені земельні ділянки мають площу 0,7780 га і 4,42 га. Вони знаходяться на вул. Лаврській, 3 у Печерському районі столиці. Відповідні території перебувають в комунальній власності міста та надаються в користування музею на постійній основі. Земельні ділянки вільні від капітальної забудови.
Також відповідне рішення передбачає затвердження проекту землеустрою щодо відведення відповідних земельних ділянок.

Реалізація даного рішення не потребує витрат з міського бюджету. Відповідно до Податкового Кодексу України розмір земельного податку складатиме 0 гривень 00 копійок.

Рішення підтримали 99 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)