Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

Tool items

1887

Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає звернення до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.

Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці Київ-Московський – Дарниця. Спорудження об’єкта розпочато в 2004 році. Повний запуск відбувся у серпні 2011 року. Водночас будівництво з’їзду на набережну з мосту на лівому березі досі незавершене. Мешканці зазначають, що це створює багато незручностей для киян, а також становить небезпеку дорожнього руху. Завершення будівництва  прискорить рух в усіх напрямках, а також зменшить навантаження на існуючі мости – Патона і Південний.

«При тому дефіциті сполучення між правим і лівим берегами Дніпра Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність. І хоч він уже 7 років, як функціонує, але фактично проект будівництва був покинутий за крок до завершення. Добудова з’їзду на Дніпровську набережну і запроектованих заїздів перетворить міст на повноцінну автомагістраль для мешканців лівого берега», – вважає співавтор даного звернення, депутат  Київради Олексій Окопний.

Відтак в мерії хочуть звернутися до Кабміну з проханням при внесенні змін до Держбюджету на 2018 рік, передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. Документ мають ухвалити на одному із пленарних засідань КМР.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 318/1183 «Про затвердження Положення та Регламенту Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень на вул. Холмогорській у Голосіївському районі міста Києва (624230111)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу провулку Соснового у Деснянському районі міста Києва (201071647)