Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

Tool items

2169

Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає звернення до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.

Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці Київ-Московський – Дарниця. Спорудження об’єкта розпочато в 2004 році. Повний запуск відбувся у серпні 2011 року. Водночас будівництво з’їзду на набережну з мосту на лівому березі досі незавершене. Мешканці зазначають, що це створює багато незручностей для киян, а також становить небезпеку дорожнього руху. Завершення будівництва  прискорить рух в усіх напрямках, а також зменшить навантаження на існуючі мости – Патона і Південний.

«При тому дефіциті сполучення між правим і лівим берегами Дніпра Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність. І хоч він уже 7 років, як функціонує, але фактично проект будівництва був покинутий за крок до завершення. Добудова з’їзду на Дніпровську набережну і запроектованих заїздів перетворить міст на повноцінну автомагістраль для мешканців лівого берега», – вважає співавтор даного звернення, депутат  Київради Олексій Окопний.

Відтак в мерії хочуть звернутися до Кабміну з проханням при внесенні змін до Держбюджету на 2018 рік, передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. Документ мають ухвалити на одному із пленарних засідань КМР.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКТІНА» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Леоніда Первомайського, 9 у Печерському районі міста Києва (672054403)
  • Про надання Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Львівській, 80 у Святошинському районі міста Києва (616793985)
  • Про передачу громадянці Гуріній Олені Дмитрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Юнацькій, 31 у Солом'янському районі міста Києва (525327186)
  • Про поновлення промислово-технічній компанії у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМАТ» договору оренди земельної ділянки від 07 квітня 2006 року № 75-6-00278 (453054075)
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 14.02.2003 № 79-6-00092, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 Київзеленбуд» для експлуатації та обслуговування адмінбудинку та виробничої бази на вул. Левітана, 5 у Голосіївському районі м.