Київрада має намір унормувати строки подання змін до міського бюджету

Tool items

1496

Київрада має намір унормувати строки подання змін до міського бюджету

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили внесення змін до Регламенту Київради.

Відповідно до запропонованих змін, передбачається, що проекти рішень про розподіл залишку коштів міського бюджету на початку року, виконавчий орган Київради (КМДА) має подавати не пізніше 1 березня поточного бюджету періоду. А у разі перевиконання дохідної частини бюджету за перше півріччя, коригування мають подавати до 1 серпня.

“Протягом останніх років маємо ситуацію, коли виконавчий орган вносить на розгляд Київради пропозиції щодо розподілу вільних залишків коштів міського бюджету із значними затримками. Це призводить до неналежного освоєння коштів головними розпорядниками. Приміром, документ щодо внесення змін до бюджету міста Києва на 2017 рік, яким розподілялася частина вільних залишків на початок бюджетного періоду, був поданий на розгляд депутатів у квітні поточного року. А остаточно бюджетні залишки у сумі 156 млн грн Київрада змогла розподілити тільки шляхом прийняття відповідного рішення на пленарному засіданні Київради 26 вересня”, - пояснив автор відповідного проекту рішення, депутат Київради Віталій Павлик.

Також, за його словами, спостерігається низький рівень освоєння видатків на об’єктах капітального будівництва та капітального ремонту. Аби покращити цю ситуацію,  пропонується у річному звіті про виконання  Програми економічного і соціального розвитку міста Києва вказувати інформацію про вжиті заходи впливу до таких розпорядників.

Відповідний проект рішення мають ще розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про відмову громадянці Ковальчук Нелі Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (435019196)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. Садовій у Дарницькому районі міста Києва (663340151)
  • Про відмову громадянину Прусу Ростиславу Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Петра Заломова у Солом'янському районі міста Києва (560901759)
  • Про відмову громадянці Ковтонюк Валентині Іллівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для житлової садибної забудови біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (340115250)
  • Про відмову громадянину Павлику Павлу Петровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (480019166)