Київрада має намір продовжити договір з ПАТ “Київенерго” ще на 4 місяці

КМДА

Tool items

1887

Київрада має намір продовжити договір з ПАТ “Київенерго” ще на 4 місяці

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати погодили продовження угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу міста Києва від 27.09.2001 р., укладеної між Київською міською державною адміністрацією та енергопостачальною компанією “Київенерго”.

Згідно з проектом рішення, відповідну угоду з ПАТ “Київенерго” пропонується продовжити до 26 квітня 2018 року включно.

“Договір у нас закінчується 31 грудня 2017 року. Ми довго обговорювали на робочих групах і в експертному середовищі ситуацію що склалася, і було напрацьовано відповідний проект рішення. Документ розроблено для забезпечення непереривності технологічного процесу виробництва, транспортування та постачання теплової енергії споживачам міста Києва, та недопущення виникнення позаштатних ситуацій під час опалювального сезону 2017-2018 років. Аби не створювати додаткове навантаження на систему енергопостачання столиці, пропонуємо продовжити угоду з “Київенерго” ще на 4 місяці”, - зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У проекті рішення також передбачено визначення КП та закріплення за ним на праві господарського відання комунального майна, яке перебувало у володінні та користуванні ПАТ “Київенерго”, після припинення угоди.

Окрім того, на постійній комісії з питань ЖКГ та ПЕК було погоджено розробити до 30 червня 2017 року договір про визначення процедури та умов повернення комунальної власності, яке було передане ПАТ “Київенерго”, погодивши його умови з відповідною енергопостачальною компанією, та постійними комісіями Київради з питань власності й ЖКГ та ПЕК.

Відповідний проект рішення розглядатимуть також постійні комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а також із питань власності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Китаївській, 11 у Голосіївському районі міста Києва (364184975)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (330110261)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2 та вул. Івана Миколайчука, 19,
  • Про надання громадянці Стицюк Ірині Петрівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (701054019)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2, 4, 4-а та вул. Івана