Київ відвідало 1,6 млн іноземних гостей торік. Це на чверть більше, ніж у 2016-му

Tool items

Київ відвідало 1,6 млн іноземних гостей торік. Це на чверть більше, ніж у 2016-му

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання у 2017 році  завдань і заходів Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві.

Відповідно до звіту, минулого року Київ відвідало 1,6 мільйона іноземних гостей. А це на 25% більше ніж у 2016-му. Більш охоче до столиці приїжджали  і самі українці. Торік місто відвідало 850 тисяч внутрішніх туристів проти 720 тисяч у 2016-му. Українська столиця стає дедалі популярнішим як діловим, так і культурним центром Європи. Хорошою рекламою для Києва став пісенний конкурс «Євробачення», кажуть у мерії.

«Це приємно, що з кожним роком Київ набуває все більшої популярності на міжнародній арені. Відмічу, що зі зростанням туристичного потоку місто отримує все більше доходів до бюджету. Так, у 2017 році, туристичний збір склав 25 мільйонів гривень. Це дуже хороший показник, якщо врахувати, що у 2016 ця цифра становила 18,8 мільйонів гривень. Тобто, простіше кажучи, прибутки зросли на чверть», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Зупинятися на досягнутому в місті не збираються. У планах зробити Київ ще більш привабливим для відвідувачів. Уже цього року столична влада хоче встановити ще один комунальний туристично-інформаційний центр у самому серці столиці – поруч з Європейською площею. Зараз такі центри працюють в двох аеропортах та одному торгово-розважальному закладі. А на залізничному вокзалі та перед будівлею мерії створити фотозони з встановленням 3-Д конструкції туристичного логотипу. І надалі впроваджуватимуть в Києві і туристичні ID-картки Kyiv Pass.

Із важливих подій, на які чекає столиця у 2018 році – проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2017/2018. Очікувана кількість гостей, як іноземних, так і внутрішніх – 120 тисяч.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»