Київ та Вроцлав розробляють дорожню карту співпраці

Tool items

Делегація Київської міської ради знаходиться з робочим візитом у місті Вроцлав (Польща). Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко зустрівся з головою ради міста Вроцлав Сергієм Кмечиком та представниками місцевого муніципалітету.

Як зазначив Володимир Бондаренко, наші міста на цьому тижні офіційно стали містами-побратимами задля укріплення міжмуніципальної співпраці.

«Наразі на виконання підписаної угоди про побратимство між двома нашими містами розробляємо дорожню карту співпраці. Вона надважлива, і буде стосуватись культури, освіти, транспорту, екології та інших сфер життєдіяльності міст. Наші міста офіційно стали містами-побратимами. Проте наше побратимство почалось не вчора, а з першого дня повномасштабної агресії росії, коли Польща та польські міста стали надійною опорою України та українців. З першого дня війни Польща надала нам надзвичайно потрібну та своєчасну допомогу. На сьогодні у Вроцлаві перебувають понад 150 тисяч вимушених переселенців з України. Зокрема, 80 тисяч дітей. Я вдячний Польщі за колосальну допомогу, яку отримує Україна. За підтримку Києва у всіх сферах життєдіяльності», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що також київська делегація зустрілась з представниками благодійної організації «Fundacja Ukraina», яка разом з іншими опікується Українським домом у Вроцлаві, задля обговорення питання співпраці та допомоги українцям, перш за все, у сфері освіти.

Нагадаємо, Київ підписав угоду про співробітництво з польським містом Вроцлавом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»