Київ – перший за кількістю вакцинованих від COVID-19 в Україні

Tool items

344

Київ – перший за кількістю вакцинованих від COVID-19 в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19. Вакцину Covishield надало Міністерство охорони здоров’я. Столиця отримала 42 600 доз препарату. І є першою за кількістю вакцинованих в Україні, – повідомив мер. – У Києві вже вакцинували майже 17 300 людей. Більшість із них – медики. Це понад 11 670 осіб. Також щеплення роблять людям похилого віку - поки віком 80+. Понад 2 830 вже вакцинували. Киянам інших категорій, які першочергово потребують щеплення – майже 1 380. А також вакцинували військовослужбовців в ООС – 776 осіб. Соціальних працівників та працівників підприємств критичної інфраструктури щепили понад 360 людей», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що місто підготувало 15 мобільних бригад з імунізації. Вони працюють у 120 тимчасових пунктах вакцинації від COVID-19 в закладах охорони здоров’я та інтернатах. 

«Також вже працюють 85 додаткових стаціонарних пунктів щеплення для вакцинування неорганізованих груп населення. Медики, які вакцинують киян, пройшли необхідну підготовку та навчання», – зазначив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва