Київ отримав від міжнародних донорів сучасне та безпечне холодове обладнання для транспортування та зберігання вакцин

Tool items

У рамках міжнародної ініціативи оновлення холодового обладнання для транспортування та тимчасового зберігання вакцин столиця отримала перші термосумки, якими будуть забезпечені практично всі вакцинальні бригади консультативно-діагностичних центрів та центрів первинної медико-санітарної допомоги Києва.

Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко під час спільної із представниками Міністерства охорони здоров’я України, USAID та ЮНІСЕФ презентації обладнання у Центрі масової вакцинації.

«Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за таку ініціативу. Адже у нинішній ситуації надважливо, аби всі вакцинальні бригади були забезпечені якісним обладнанням для збереження холодового ланцюга. На сьогодні столичні медики вже отримали 119 термосумок, у яких вакцини від COVID-19 можуть зберігатися за температур від +2 до +8°C. До кінця місяця буде передано більше обладнання – термосумки, термобокси та пристрої температурного моніторингу», – сказала Ганна Старостенко.

За її словами, Київ став «пілотним» містом, отримавши цю гуманітарну допомогу: «Столиця від самого початку є лідером вакцинальної кампанії в Україні. Ми розгорнули широку вакцинальну мережу та щодня нарощуємо вакцинальні потужності, аби забезпечити щепленням якомога більшу кількість населення міста. І така допомога на часі для наших мобільних бригад».

Ганна Старостенко зауважила, що на сьогодні у столиці здійснено вже 2 млн 84 тисячі щеплень, а зокрема у Центрі масової вакцинації у МВЦ з початку його відкриття – майже 142 тисячі щеплень.

Зазначимо, що оновлення холодового обладнання для транспортування та тимчасового зберігання вакцин відбувається у партнерстві Міністерства охорони здоров’я України з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки уряду США. Для закупівлі цього обладнання USAID надає 2,8 мільйона доларів.

Загалом Україна отримає 5 643 термоконтейнери, 8 100 термосумок, 197 730 холодоелементів, 27 486 пристроїв температурного моніторингу. Обладнання отримають 3 100 пунктів щеплень, 1 034 із яких працюють на базі закладів первинної медичної допомоги, та 800 мобільних бригад. Надалі його також можна буде використовувати для транспортування і зберігання вакцин, передбачених національним Календарем профілактичних щеплень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)