Київ отримав Почесний прапор від Ради Європи

Tool items

309

Київ отримав Почесний прапор від Ради Європи

Українська столиця отримала Почесний прапор від Парламентської Асамблеї Ради Європи. Нагорода призначається за активне просування європейських цінностей, обмін в галузі освіти, культури та спорту, а також – організацію європейських заходів. Це вже друга висока відзнака від РЄ. Раніше Київ отримав Європейський диплом.

«Почесний прапор – це значний крок на шляху інтеграції Києва до європейської спільноти міст та муніципалітетів. Приємно, що європейські фахівці відзначили наші досягнення у розвитку інструментів прямої демократії, в тому числі електронних – Громадського бюджету, е-петицій, громадських слухань, тощо. Загалом ми маємо уже дві відзнаки від Ради Європи, далі будемо змагатися за Почесну таблицю, а потім за основний приз – Премію Європи. Це важливо, адже отримання європейських нагород не тільки підвищує статус міста, але й відкриває великі можливості співробітництва з міжнародними організаціями та фондами», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

Цьогоріч за відзнаки Ради Європи традиційно змагалися муніципалітети з 47 європейських держав. 8 Почесних відзнак отримали муніципалітети Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини та України, 6 Почесних прапорів – муніципалітети Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини та України, 12 Європейських дипломів передали муніципалітетам Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Туреччини та України. Окрім Києва, нагороди отримали Вінниця, Рівне та Полтава.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про деякі питання нарахування орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, плати за право тимчасового користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, для розміщення рекламних засобів, про сплату пайової участі літніх та сезонних майданчиків кафе і ресторанів
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (609661104)
  • Про відмову громадянину Волосенку Костянтину Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (571301471)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Райдужній, 63, 65 у Дніпровському районі міста Києва (430014639)
  • Про передачу громадянці Шибко Людмилі Володимирівні у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. 5-тій Озерній, будинок 2а у Дарницькому районі міста Києва (458293757)