Київ готовий залучати інвесторів для впровадження системи фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі

КМДА

Tool items

828

Київ готовий залучати інвесторів для впровадження системи фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати погодили проект рішення «Про здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві». 

Відповідно до проекту рішення, сфера забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі визнається такою, де може застосовуватися державно-приватне партнерство. Відтак передбачається, що впровадження системи фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі фінансуватиметься за рахунок приватних інвестицій. За попередніми обрахунками, обсяг інвестування має складати 24 мільйони доларів. Окупність і тривалість проекту – 17 років.

Рішення фіксує той факт, що міська влада готова підтримувати реалізацію такого проекту. Далі має відбутися підготовка конкурсу з визначення інвестора для здійснення державно-приватного партнерства для впровадження системи фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Загалом проект дозволить зменшити кількість ДТП на дорогах та вулицях міста, відповідно знизиться рівень смертності та травматизму. Окрім того, буде виключено людський чинник під час виявлення фактів порушення ПДР, відповідно ми уникнемо хабарництва і зловживань.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянці Слонімській Валентині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 75-м у Голосіївському районі міста Києва (227677917)
  • Про приватизацію громадянами Тимошенком Сергієм Олександровичем та Маринченко Оксаною Олегівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 10/6 у Голосіївському районі міста Києва П – 9950
  • Про передачу громадянці Теркун Тетяні Русланівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 31-а у Голосіївському районі міста Києва А-24281
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПАСЬКА-СЕРВІС" на вул.Межигірській, 1 у Подільському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурштейну Владиславу Зеліковичу у 4-му пров. Садовому, 41 у Деснянському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (370140425)