Киян та гостей міста запрошують на безоплатні екскурсії за маршрутами «Київ хрещатий» та «Київ незламний»

Tool items

У столиці 18 та 19 березня пройдуть прогулянки за екскурсійними маршрутами «Київ хрещатий» та «Київ незламний». Безоплатні екскурсії містом організовані Управлінням туризму та промоцій КМДА та КНП «Київський центр розвитку туризму».

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць під час воєнного стану, попередня реєстрація на екскурсії є обов'язковою.

«Всі охочі можуть долучитись до екскурсійної прогулянки «Київ хрещатий» та ознайомитись з прекрасним старовинним містом, його історією та людьми, які формували, створювали та будували Київ. А також дізнатись історію боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. Крім цього цими вихідними пройде екскурсія за маршрутом «Київ незламний». Цей маршрут для всіх тих, хто цікавиться історією Києва за часів Другої Світової війни та сьогоднішніми подіями з дня повномасштабного вторгнення російського агресора», – розповіла Марина Радова.

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що в разі повітряної тривоги за маршрутом передбачені діючі укриття, кожен учасник прогулянки заради своєї безпеки повинен слухати вказівки гіда. У випадку ворожих обстрілів напередодні екскурсій – організатори заходу залишають за собою право скасувати подію.

Екскурсійний маршрут «Київ хрещатий» відбудеться 18 березня (час проведення з 12:00 до 14:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Бессарабського ринку (Бессарабська площа, 2). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/niuFLEFvBfj7pcqu7

Маршрут: Бессарабська площа – вул. Хрещатик – Європейська площа – Хрещатий парк.

Екскурсійний маршрут «Київ незламний» відбудеться 19 березня (час проведення з 12:00 до 14:00). Місце зустрічі:біля пам’ятника розстріляним дітям у Бабиному Яру (навпроти виходу зі ст. м. «Дорогожичі»). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/x168E4vpYGAqr7Ni9.

Маршрут: Бабин Яр – Дзеркальне поле – Менора – вул. Юрія Іллєнка – Лук'янівська площа.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва