Криміногенна ситуація у Києві за I півріччя цього року поліпшилася на 8,1%

Будівля Київської міської ради

Tool items

Криміногенна ситуація у Києві за I півріччя цього року поліпшилася на 8,1%

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції депутати заслухали звіт про виконання у I півріччі 2017 року міської цільової програми профілактики та протидії злочинності в місті Києві “Безпечна столиця”.

Всього упродовж I півріччя 2017 року до ГУНП у місті Києві з міського бюджету надійшло 34,782 млн грн — що становить 48% від необхідної суми.
Загалом, за даними поліції, було закуплено 21 транспортний засіб, 52 радіостанції, 300 комплектів форми, сервісне обладнання, яке дозволило безперебійно продовжити роботу програми “Цунамі”.

Також в рамках виконання цільової програми було розроблено автоматизовану систему розшуку автотранспорту. Цьогоріч уже встановлено 5 комплексів автоматизованої інформаційно-пошукової системи відеофіксації автівок з розпізнаванням номерних знаків.

Також ГУНП у місті Києві протидіє терористичним проявам у метрополітені. Наразі на станціях підземки встановлено 516 відеокамер. У 6 електропотягах, які курсують на Сирецько-Печерській лінії встановлено 60 відеокамер з архівацією подій у кожному вагоні до 30 діб.

Ще одним важливим напрямком профілактичної роботи столичних правоохоронців є попередження насильства в сім'ї. У першому півріччі поліцейські понад 2,5 тисячі разів виїжджали на сімейно-побутові конфлікти. Також було притягнуто до відповідальності 12 осіб за доведення неповнолітніх до стану сп'яніння, та 47 — за порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами.

Загалом кількість кримінальних порушень за 6 місяців цього року становить майже 40,5 тисяч, у той час як за аналогічний період 2016 року було зафіксовано понад 3 тисячі. За перше півріччя 2017 року уже розкрито 9626 злочинів, минулоріч за 6 місяців — 7413 правопорушень. Таким чином криміногенна ситуація у Києві за I півріччя цього року поліпшилася на 8,1%. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.