Комунальний кінотеатр “Краків” хочуть реорганізувати

Будівля Київської міської ради

Tool items

2770

Комунальний кінотеатр “Краків” хочуть реорганізувати

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили проект рішення “Про реорганізацію державного комунального підприємства “Кінотеатр “Краків”.

Наразі установа входить до складу комунальних підприємств столиці. Протягом трьох років кінотеатр хочуть перетворити у «Європейський культурний центр Краків».

«Мені, як депутату Київської міської ради, мешканцями Дніпровського району було надано доручення щодо забезпечення оптимізації роботи комунального підприємства кінотеатр «Краків» та посприяти більш ефективному використанню майна територіальної громади Києва. Тому ми вирішили на базі колишнього кінотеатру утворити «Європейський культурний центр Краків», який буде повноцінно функціонувати», – розповідає депутат Київради Олесь Маляревич, який є суб'єктом подання даного рішення.

«Європейський культурний центр Краків» визначається правонаступником майна кінотеатру «Краків». Реорганізація не потребує залучення коштів з міського бюджету.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань власності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва