Григорій Маленко: Ми дякуємо добровольцям та військовослужбовцям, які ціною власного життя боронять нашу державу від країни-агресора

Tool items

Депутатський корпус Київської міської ради висловлює подякую добровольцям та військовослужбовцям, які ціною власного життя захищають нашу державу від країни-агресора.

Про це сьогодні, 23 лютого, зазначив депутат Київської міської ради Григорій Маленко під час пленарного засідання II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами Григорія Маленка, ворожі війська зараз скупчуються біля державного кордону України. Російська Федерація намагається нав'язати власні переконання та окупувати незалежну, європейську державу.

«Ми дякуємо всім добровольцям та військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет України. Депутати Київської міської ради вступають до лав Територіальної оборони міста Києва і спільно з громадськістю готові відстоювати демократію та верховенство права. Ми консолідуємо зусилля поза політичними амбіціями. Давайте кожного дня думати про Україну та її майбутнє, а не про павутину брехні, яка триває вже довше аніж Леонід Брежнєв керує уламком Радянського Союзу», – зазначив Григорій Маленко.

Депутат наголосив, що український народ єдиний та непохитний перед агресором.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)